Dátum zverejnenia: 01.12.2021

Spoločnosť Adifex a.s. hladá vhodného kandidáta na pozícii:

Majster stavebnej výroby

Druh pracovného pomeru: plný úväzok , Miesto výkonu práce: podľa aktuálnej stavebnej zákazky

Náplň práce a zodpovednosti:

Zodpovednosť za organizáciu a realizáciu stavebných prác v súlade s harmonogramom postupov prác a dodržiavaním požiadaviek kvality.
Zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov.
Zodpovednosť za správne plánovanie postupov stavebných prác.
Zodpovednosť za odovzdávanie dokladov potrebných k fakturácii a mesačnej závierke.

Požiadavky na zamestnanca:

Minimálne stredoškolské vzdelanie stavebného smeru
MS Office (Word, Excel, Outlook) – užívateľská úroveň.
Internet – užívateľská úroveň.
Vodičský preukaz skupiny „B“
Organizačné schopnosti.
Samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť.
Komunikatívnosť, schopnosť viesť a riadiť pracovný kolektív.
Vysoké pracovné nasadenie.

Ponúkame:
Ponúkaný plat: od 1000 € brutto
Možný termín nástupu: ihneď

Telefon: +421 907 203 214
E-mail: praca@adifex.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Vaše životopisy môžete zasielať na adresu praca@adifex.sk