Dátum zverejnenia: 01.12.2021

Spoločnosť Adifex a.s. hladá vhodného kandidáta na pozícii:

Ekonóm, účtovník

Druh pracovného pomeru: plný úväzok , Miesto výkonu práce: Žilina-Solinky, Prielohy / Bratislava, Miletičova

Náplň práce a zodpovednosti:

vedenie a zodpovednosť za komplexné podvojné účtovníctvo,
– znalosť problematiky účtovania pokladne, dodávateľských a odberateľských faktúr, bankové operácie, skladová evidencia, odpisy, vystavovanie dodávateľských faktúr, DPH priznania, dane z motorových vozidiel, dane z nehnuteľností, mesačné a ročné účtovné uzávierky, podanie daňového priznania.
– administratívne práce
Informácie o výberovom konaní:
Vhodní uchádzači budú telefonicky oslovení a pozvaní na osobné výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. a II. stupňa
Vzdelanie v odbore: ekonomické
Ostatné znalosti:
Jednoduché účtovníctvo – pokročilý
Podvojné účtovníctvo – pokročilý
Skladové hospodárstvo – pokročilý
OMEGA – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Vodičský preukaz: B
Počet rokov praxe: ekonóm, účtovník – 2 roky
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
-organizačné schopnosti
-lojálnosť
-samostatnosť

Ponúkame:
Ponúkaný plat: od 1200 € brutto
Možný termín nástupu: ihneď

Telefon: +421 907 203 214
E-mail: praca@adifex.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Vaše životopisy môžete zasielať na adresu praca@adifex.sk