Dátum zverejnenia: 31.03.2022

Spoločnosť Adifex a.s. hladá vhodného kandidáta na pozícii:

Asistent stavbyvedúceho – junior

Druh pracovného pomeru: prax pre študentov a absolventov / čiastočný úväzok / plný úväzok , Miesto výkonu práce: dohodou podľa aktuálnej stavebnej zákazky

Náplň práce a zodpovednosti:

Asistencia stavbyvedúcemu pri rôznych činnostiach, napr.:

– príprava stavebnej činnosti.
– vypracovanie harmonogramu realizácie stavby.
– spracovanie harmonogramu čerpania materiálov a služieb.
– vypracovanie kontrolných a skúšobných plánov pre stavby, ich priebežné vypĺňanie a kontrola súladu vykonávaných činností na stavbách s týmito plánmi podľa príslušných
platných noriem.
– vypracovanie preberacích protokolov (stavenisko, odovzdanie diela investorovi) a zodpovednosť za ich odsúhlasenie oboma stranami (podzhotoviteľ resp. objednávateľ)
– pravidelné odovzdávanie všetkých podkladov potrebných k fakturácií v stanovených termínoch,
– príprava súpisov prác resp. naviac prác.

Požiadavky na zamestnanca:

Absolvent / študent stavebného resp. príbuzného smeru.

Chuť učiť sa a odborne rásť!  Všetko potrebné sa u nás naučíte!

Výhodou pre Vás budú znalosti MS Office (Word, Excel, Outlook), vodičský preukaz skupiny „B“, samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť.

Ponúkame:

Praktické skúsenosti a odborné znalosti pri realizácii pozemných a inžinierskych stavieb menších rozsahov (rodinné domy, haly, rekonštrukcie škôl a pod.) ako aj veľkých komplexných projektov ako je napr. komplex EUROVEA 2 v Bratislave, zimný štadión v Trenčíne, nemocnica a kreatívne centrum v Nitre a pod.

Ponúkaný plat: dohodou
Možný termín nástupu: dohodou

Telefon: +421948618897
E-mail: praca@adifex.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Vaše životopisy môžete zasielať na adresu praca@adifex.sk